мережа аптечних закладів


Аптечна довідка
(032) 298-95-95
(097) 298-95-95
(066) 298-95-95

 

Цей рік є непростими для нашої держави. Сепаратизм, Російська інтервенція в Криму, події у Донецьку та на Луганщині не можуть залишити байдужим жодного Українця. Ми щиро віримо, що Україна стоїть на порозі серйозних змін до кращого майбутнього. Зараз потрібно згуртуватись, набратись терпіння та разом творити ці зміни.

 

 

Тривалий час громадян України об’єднує участь у громадській ініціативі «Бойкот російських товарів». Багато торгових мереж припиняють продаж російських товарів, тим самим висловлюючи свою позицію щодо дій агресорів.

Водночас специфіка діяльності аптеки не дозволяє нам повністю вилучити товари Російських виробників з асортименту. Аптека, як заклад охорони здоров’я, несе велику соціальну відповідальність за здоров’я громадян.

 

 

Ми поважаємо право вибору наших відвідувачів та щиро віримо у те, що завдяки Всеукраїнському бойкоту російських товарів зможемо привернути увагу російського суспільства до незаконних і аморальних дій їхньої влади.

 

 

Працівники аптечних закладів мережі «Аптека «3і» завжди готові надати інформацію про країну-виробника та при необхідності запропонувати заміну російським товарам.

 

Вдячні за розуміння та переконані, що:

- добро завжди перемагає над злом

              - світло  над темрявою

                              - життя над смертю!